svetelné police - Svietidlá Dilight Bratislava

Turbínová 1, 83104 Bratislava

0905 613 926
Prejsť na obsah

svetelné police

svietidlá
Svetelné police - rozmery
Svetelné police do kuchyne sú vyrábané od 20 do 200 cm, šírky od 16 do 25 cm (v obchodoch bežne max. 120 x 20 cm). Hrúbka je 39 mm.
Svetelná polica nemá žiadne viditeľné skrutkové spoje.
Povrchové úpravy
Štandardne eloxovaný hliník (tzv.matná strieborná). Možný je ale aj svetlý alebo tmavý nerez, biela matná, čierna matná, alebo aj drevený dizjan.

Svetelné zdroje
Štandardne sú svetelné police dodávané s LED zdrojom svetla, teplým, alebo studeným. S LED je možné, aby svetelná polica s dĺžkou len 450 mm poskytla vynikajúce pracovné osvetlenie, intenzitou na úrovni kancelárskeho osvetlenia. Je to vďaka tomu, že používame len špičkové výkonové LED a nie lacné čínske LED pásiky.
Je možné si zvoliť dekoratívne svietenie, vtedy svetlo z police svieti rovnako smerom hore aj dole. Potom je možné zvoliť pracovné svietenie, vtedy cca 90% svetla svieti smerom dole, nad policou však nie je tma.
V prípade záujmu je možné dodať police aj so žiarivkami.

Zapínanie
Štandardne je svetelná polica bez vypínača, t.j. vypínač musí byť v stene. je možnosť dodať policu so zabudovaným vypínačom, ktorého umiestnenie na polici si môžete zvoliť. Takisto je možné zabudovať dotykový vypínač.

Osadenie sklami
Používame špeciálne akrylátové sklo s matovaným povrchom, pre laika ťažko rozoznateľné od skla.

Iné svietidlá na osvetlenie pracovnej plochy:
Návrat na obsah