drevené svietidlá - svietidlá Dilight Bratislava

Turbínová 1, 83104 Bratislava

0905 613 926
Prejsť na obsah

drevené svietidlá

Drevené svietidlá - kúsok prírody v interiéri
Hľadáte originálne a útulné osvetlenie, ktoré dodá vášmu interiéru jedinečný charakter? Drevené svietidlá sú perfektnou voľbou! Vďaka teplému a prirodzenému vzhľadu dreva sa stanú dominantou každej miestnosti a navodia príjemnú atmosféru.

Široký výber pre každú miestnosť
Ponúkame široký sortiment drevených svietidiel, teda svietidiel, ktorých hlavným materiálom je drevo. Jedná sa hlavne o stropné, nástenné stojacie a stolné svietidlá. Nájdete u nás svietidlá v rôznych štýloch, od moderných a minimalistických až po rustikálne. Vďaka tomu si vyberiete svietidlo, ktoré sa perfektne hodí do vášho interiéru.

Kvalitné materiály a precízne spracovanie
Naše drevené svietidlá sú vyrobené z kvalitných materiálov a s precíznosťou, ktorá zaručuje ich dlhú životnosť. Používame rôzne druhy dreva, ako je dub, agát, buk. Každý druh dreva má jedinečnú kresbu a farbu, ktorá dodá svietidlu originálny vzhľad. Drevo v prípade potreby namoríme do požadovaného odtieňa, poprípade ho iba navoskujeme včelím voskom.

Často však dodávame drevené svietidlá bez akejkoľvek povrchovej úpravy, tieto svietidlá si potom môžete upraviť až doma, napr. moridlom, ktoré ste už použili niekede inde v interiéri.

Našou špecialitou je použitie naplaveného dreva z brehov Dunaja.

Drevené svietidlá nie sú len funkčným doplnkom, ale aj krásnym dekoratívnym prvkom, ktorý zútulní váš domov.
(c) Branislav Živica | aktualizované 23.1.2024
obchodné podmienky a odstúpenie od zmluvy
ochrana osobných údajov
cookies
Návrat na obsah