LED svietidlá na schody - svietidlá Dilight Bratislava

Turbínová 1, 83104 Bratislava

0905 613 926
Prejsť na obsah

LED svietidlá na schody

LED svietidlá na schody - elegancia a bezpečnosť

sú určené na montáž do steny na osvetlenie schodov, Vďaka svojej konštrukcii iba minimálne vyčnievajú nad rovinu steny. Svietidlá sa montujú do štandardných elektrikárskych krabíc, alebo do vyrezaného otvoru. Môžu byť namontované aj v drevotreiskovej stene hr. minimálne 12 mm.

Ak hľadáte moderné a funkčné osvetlenie schodov, ktoré zaručí bezpečnosť a zároveň dodá vášmu interiéru štýl, potom sú naše LED svietidlá na schody  ideálnou voľbou pre osvetlenie akéhokoľvek typu schodiska.

Priame alebo nepriame svetlo?

Ponúkame svietidlá s priamym aj nepriamym svetlom. Svietidlá s priamym svetlom osvetľujú schody priamo, čím zaisťujú maximálnu viditeľnosť. Svietidlá s nepriamym svetlom vytvárajú jemnú a tlmenú atmosféru, ktorá je ideálna pre nočné použitie.

Okrúhly alebo hranatý tvar?

Vyberte si z našej širokej ponuky svietidiel v okrúhlom alebo hranatom tvare. Okrúhle svietidlá pôsobia elegantne a nadčasovo, zatiaľ čo hranaté svietidlá dodajú vášmu interiéru moderný vzhľad.

Povrchová úprava podľa vášho vkusu

Svietidlá sú dostupné v rôznych povrchových úpravách, ako je čierna, biela, brúsený hliník, nerez brúsený, nerez lesklý, patinovaná meď, patinovaná mosadz a drevodekor. Vďaka tomu si môžete vybrať svietidlá, ktoré dokonale ladia s dizajnom vášho interiéru.

Jednoduchá montáž

Naše LED svietidlá na schody sa montujú do bežných elektrikárskych krabíc, takže ich montáž je rýchla a jednoduchá. Napájanie je bezpečným napätím.

Použité LED
Svietidlá na schody sú osadené buď špičkovými LED firmy Philips Lumileds, Osram, Cree alebo  Nichia. Tieto LED v kombinácii s premyslenou konštrukciou svietidla zabezpečujú mimoriadne dlhú životnosť LED. Príkon jedného svietidla je cca 1W.

Rozmery
Štandardné rozmery svietidiel sú:

štvorcové  78 x 78 mm, výška nad stenou 8 mm
okrúhle priemer 78 mm, výška nad stenou 8 mm

Iné rozmery zvládame tiež!

(c) Branislav Živica | aktualizované 23.1.2024
obchodné podmienky a odstúpenie od zmluvy
ochrana osobných údajov
cookies
Návrat na obsah